שאלות נפוצות

אבטחה

מה ההבדל בין ארנק חם לארנק קר? למה זה משנה?

expansion arrow

ארנק קר הוא בעצם כונן חיצוני בעל הצפנה ברמה גבוהה. ארנקים קרים אינם מחוברים לרשת. כך הסיכויים שמישהו יגיע למטבעות או למידע שיש בארנק נמוכים מאוד.

ארנק חם לעומת זאת הוא תוכנה או אתר אינטרנט דרכם ניתן לקבל ולשלוח מטבעות דיגיטליים. ארנקים אלו מחוברים לרשת ובשל כך חשופים יותר לפריצות וגניבות.

איך אני יודע שהמטבעות נשמרים בבטחה?

expansion arrow

ראשית, Proxibit עובדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר בשוק המטבעות הדיגיטליים. חברתינו עושה שימוש בפתרון השמירה של חברת שמירת המטבעות הגדולה בעולם: BitGo המספקת שירותי שמירת מטבעות (קאסטודיאן) בכספות דיגיטליות מנותקות מהרשת (שמירה קרה).

שמירת המטבעות תוך שימוש בטכנולוגיה של BitGo מאפשר כיסוי ביטוחי למטבעות שנשמרים אצלה ובכך חברתנו מציעה ללקוחותיה רמת אבטחה גבוהה והגנה מפני פריצות.

כ 70% מהמטבעות נשמרים בארנקים קרים בטכנולוגיה של BitGo, שאר ה 30% נשמר בבורסות המפוקחות ע"י הרגולטורים המובילים ברחבי העולם.

שנית, Proxibit מפוקחת ע"י רשות שוק ההון ונתונה לרגולציה ישראלית בנושאי תקני אבטחת המטבעות ונכסי הלקוחות, מה שמוסיף שכבת בטחון עבור משקיענו.

האם מידע שאני מעלה לאתר יכול להימסר לצדדים שלישיים?

expansion arrow

מפעיל השירות מתחייב שלא יעביר לצדדים שלישיים את המידע האישי שמסרת ואת המידע שנאסף על פעילותך בשירות, אלא במקרים המפורטים בדף מדיניות הפרטיות


האם המידע שאני מעלה נשמר באתר?

expansion arrow

פרטייך נשמרים במאגרי המידע שלנו, המאוחסן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל, באשר לשימוש במידע אנא עיין במדיניות הפרטיות.

לשם שמירת המידע, פרוקסיביט מפעילה מערכות, יישומים ונהלים לאבטחת המידע ואף מחזיקה בתקן האבטחה ISO 27001 מטעם מכון התקנים המעניק ללקוחות החברה שכבת בטחון נוספת לחשיבות אבטחת המידע בחברה.


האם הפרטים שלי מאובטחים?

expansion arrow

פרוקסיביט מייחסת חשיבות רבה לאבטחת המידע במערכותיו. לשם שמירת המידע, היא מפעילה מערכות, יישומים ונהלים לאבטחת המידע, המיועדים לצמצם את הסיכונים מפני גניבה, פגיעה, אובדן או גישה בלתי מורשית למידע.

כחלק ממגוון רחב של פעולות שנוקטת בנוגע לניהול אבטחת המידע בארגון פרוקסיביט עמלה לעמוד בתקן אבטחת המידע המחמיר ביותר הנקרא: תקן ISO 27001 מטעם מכון התקנים (מספר אישור - 118661).

הטמעת התקן מבטיחה לקהל לקוחותינו את ההגנה המקסימלית של המידע שלהם ובכך, מציבה פרוקסיביט את סטנדרט אבטחת המידע המוקפד והגבוה ביותר.

עם זאת, אין וודאות שיישומים אלה מבטיחים באופן מוחלט שמידע אישי לא ייחשף או ייגנב ממאגרי המידע. לכן, מפעיל השירות אינו מתחייב שהשירות ומערכות המידע המשמשות את מפעיל השירות יהיו חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. בעצם השימוש בשירות, אתה מודע ומסכים למגבלות אלו.

לקריאת נוספת עיין במדיניות הפרטיות